O nás


Společnost Verner Domy

Společnost Verner Domy - Tesařské práce byla založena v roce 2007. Náš tým tvoří deset zaměstnanců. Provoz firmy je rozložen do dvou částí. První část tvoří tesařské a pokrývačské práce. Stěžejní kategorií tesařských prací je výroba střešních krovů a dřevěných nosných konstrukcí střech. Druhou část představuje areál výroby modulových domů. Naše společnost úzce spolupracuje s projekčním ateliérem Štěpán Kleprlík.
Vizualizace dřevostavby
Vizualizace dřevostavby

Postavíme vám celoroční mobilní dům podle vašich představ

Jsme společnost, která se již více než 10 let zabývá tesařskými pracemi a výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Během těchto let jsme v tomto oboru získali spoustu zkušeností. Zrealizovali jsme mnoho staveb, komerčních projektů i rodinných domů. Na základě požadavků našich zákazníků jsme se rozhodli vyhovět jejich přáním a vrhli jsme se do další životní etapy naší společnosti, a to do výroby mobilních (modulových) dřevostaveb. Rádi postavíme celoroční mobilní dům i vám.


Kde nás najdete?

Sídlíme v malé vesničce Hroška v podhůří Orlických hor. Rádi Vás u nás přivítáme
pin_drop

Adresa

Hroška 17
Dobruška 518 01
Česká republika

phone

Kontaktní osoba

Martin Verner
+420 736 685 618
info@vernerdomy.cz

Toužíte po vlastním moderním bydlení za rozumnou cenu?

Od představy vlastního domu k její realizace vede už jen několik kroků! Udělejte ten první a vyberte si z naší nabídky modelový domů, nebo se obraťte na nás a my vám s volbou rádi pomůžeme. Naše celoroční mobilní domy jsou navřzeny tak, aby vám dodaly co největší komfort. A bydlet můžeme už za 3 měsíce od zahájení výstavby.