Pro většinu majitelů je jejich roubenka srdcovou záležitostí. Je místem pro relaxaci, místem setkání a nových zážitků. Proto se o ni vlastníci starostlivě starají a záleží jim na tom, aby vydržela co nejdéle a vypadala k světu. Je jejich radostí a péče o ni se stala koníčkem. Je tedy jasné, že pokud nastane situace, kdy jejich poklad potřebuje opravit, nepustí k ní jen tak někoho.

Svěřte rekonstrukci své roubenky do rukou odborníků

Nepouštějte se do rekonstrukce roubenky sami a nechte si poradit od řemeslníků, kteří své práci skutečně rozumí.

Firma Vernerdomy se zabývá tesařskými pracemi již více než deset let. Za tuto dobu nasbírali její pracovníci mnoho cenných zkušeností. Od jejího vzniku jim prošlo rukama mnoho staveb od rodinných domů po komerční budovy. V dnešní době se firma zaměřuje především na stavbu nízkoenergetických dřevostaveb, tzv. mobilních domů. To však neznamená, že by na své původní zaměření zapomněla. Podívejte se sami, jak se jim podařila proměna roubené chaty v Deštném!

Jak probíhala rekonstrukce roubenky v Deštném v Orlických horách?

Do rekonstrukce roubenky v Deštném, která sloužila jako rekreační chata, jsme se pustili na žádost majitele, protože se jeho nemovitost nacházela v žalostném stavu. Přistoupilo se k částečné výměně obvodové konstrukce stěn a celoplošnému přepláštění obvodových konstrukcí dřevěným tepelně-izolačním sendvičem. Finální povrch byl zhotoven z dřevěného obkladu a odvětrávané fasády. Dále byla provedena kompletní výměna střešní krytiny a nosné konstrukce, která byla zvednuta. Chybět nemohla ani výměna oken. Podezdívka se sklepem zůstala původní. Celá rekonstrukce je fotograficky zdokumentovaná. Jak se vám zrenovovaná roubenka líbí?

Toužíte také po své chatě?

Sníte také o tom, že se stanete nadšeným chatařem, ale roubenku nevlastníte? Máme pro vás rychlé řešení! Nechte si u nás postavit mobilní dům, který vám bude sloužit jako víkendové a prázdninové útočiště. Vybrat u nás můžete z různých variant a zvolit takové vybavení, jaké budete chtít. Nízkoenergetický mobilní domek plně nahradí zděnou chatu a splní vám váš sen.