Všechny naše mobilní celoroční domy jsou určeny k trvalému bydlení a jsou zateplené. Použité technologie vám zaručí plný komfort, i když venku převezme vládu paní zima.

Mobilní domy k trvalému bydlení = řešení rychlého a pohodlného domova za nízkou cenu

I vy můžete mít vlastní bydlení snadno a brzy. Nezáleží, kdy se rozhodnete vlastní mobilní dům k trvalému bydlení pořídit. Modulové domy dodáváme v každém ročním období. Svůj dokonalý dům se všemi volitelnými doplňky si u nás v klidu předem vyberete. Nabízíme šest vzorových domů různých dispozic. Náš zkušený tým zaměstnanců vám s výběrem rád pomůže.


Oproti zděným domům vás dále nečekají žádné složité přípravy. Postaráme se o to, aby celá realizace vašeho nového domu proběhla hladce, rychle a bez zbytečného stresu.

S celoročními zateplenými domy šetříte energii

Celoroční zateplené mobilní domy jsou navrhnuté nejen k pohodlnému bydlení od jara do zimy, ale zároveň i tak, aby šetřily vaše peníze za energie. Cílem je, aby uspokojily požadavky i nejnáročnějších zákazníků. Použité technologie a materiály odpovídají nejvyšší kvalitě. Před samostatným začátkem zateplování domu je zpracován projekt na míru a vybrány nejvhodnější izolační materiály pro celoroční bydlení v mobilním domě. U našich nízkoenergetických domů jsou použita kvalitní šestikomorová plastová okna s výplní z trojskla. Výsledkem jsou minimální tepelné ztráty domů.

Zatelení mobilních domů

Vyberte si, jak budete dům vytápět

Sníte o pohodě v křesle u praskajícího krbu? Nebo vaše představy splní příjemné podlahové vytápění? Záleží jen na vás, jakému typu vytápění dáte ve svém zatepleném mobilním domě přednost. Zvolit si můžete z široké nabídky variant, které nabízíme. Užijte si nadcházející zimu v teple vašeho nového domova.

Nečekejte s bydlením na jaro

Myslíme na každý detail. Přesvědčit se o tom můžete návštěvou naší pobočky nebo se na nás můžete obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře. Náš pracovní tým se na vás těší.