Proč si vybrat k bydlení celoroční mobilní dům?

Proč si vybrat k bydlení celoroční mobilní dům?
21.8.2018

Sníte o vlastním bydlení? Celoroční mobilní dům vám ho splní! Mobilní domy přináší spoustu výhod, které jistě oceníte. Mezi ně patří zejména:

  • kvalitní provedení za rozumnou cenu
  • celoroční bydlení
  • nízkoenergetická stavba
  • rychlost realizace
  • variabilní možnosti

Vyberte si ten pravý celoroční mobilní dům pro vás

Velkou výhodou celoročních mobilních domů je jejich variabilita. Vyberete si typ modulového domu, který v tuto chvíli vyhovuje vašim požadavkům. Kdykoliv můžete tento dům rozšířit o další moduly, nebo naopak dům zmenšit. Potom už zbývá jen vybrat vybavení, které budete v domě chtít, a můžete se začít těšit na spokojené bydlení ve vlastním.

Chci si vybrat dům 

Nechte si postavit mobilní dům na klíč

Rozhodnutí pořídit si mobilní dřevostavbu vám ušetří mnoho starostí. Odborníci v tomto oboru vám rádi pomohou s realizací vašich představ. Životnost mobilního domu je nejméně 70 let. Spokojené bydlení máte na dosah. Nemusíte dělat žádné složité úpravy pozemku či kopat základy. Od vašeho přání pořídit si mobilní dům k nastěhování vás dělí jen několik kroků. Nejprve si vyberete typ mobilního domu. Dále si zvolíte z pestré nabídky volitelných prvků, doplňků a nábytku. Budete tak mít dům s vybavením, který bude přesně vyhovovat všem vašim požadavkům.

Volitelné prvky a doplňky 

Další výhodou je skutečnost, že při podpisu smlouvy přesně víte, jaká bude celková cena. Zpravidla do tří měsíců od podpisu smlouvy vám přivezou mobilní dům až na váš pozemek, kde ho pracovníci odborně upevní. A poslední krok? Začít bydlet!

Chci se dozvědět více 

Celoroční komfortní bydlení

Díky kvalitní izolační vrstvě celoročního mobilního domu se nemusíte obávat žádného ročního období. Navíc se jedná o nízkoenergetické domy, takže ušetříte i za energie. Použité materiály a propracovaná technologie zaručují vysoký standard bydlení.

Máte dotazy nebo chcete poradit? Neváhejte a obraťte se na naše odborníky. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

4